Zlatnictví Niké Zlatnictví Niké Zlatnictví Niké
Hlavní strana  >  Hodinky  >  STORM

STORM

STORM – designové hodinky, které nepřehlédnete..

V roce 1989 začala v Londýně historie kreativní značky Storm, která se zaměřuje především na inovativní design hodinek. Nabídka firmy se postupně rozrostla a nyní kromě hodinek nabízí i šperky a další módní doplňky.

Ve výrobcích firmy Storm se propojují jedinečné prvky a mechanismy s širokým výběrem barev a tvarů. Všechny hodinky Storm jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli s matnou nebo leštěnou úpravou. Modely mají japonské nebo švýcarské strojky a jsou antialergické.

Hodinky STORM jsou vydávány ve speciálních a limitovaných edicích a jsou chráněny proti kopírování. Speciální edice je vydávána v určité časové periodě a není limitována počtem kusů. Limitovaná edice je vydávána s certifikáty a se speciálními krabičkami. Tato edice je striktně limitována, nejčastěji 3000 kusy (1000 ks od každé barvy). Číslo a velikost edice můžeme najít na zadní straně víčka nebo na kovovém nebo plastovém certifikátu. Velmi neobvyklé a v malých počtech vyrobené hodinky lákají nadšence této značky ve sběratelství.

STORM je moderní značka budoucnosti, která stále úspěšněji rozvíjí svůj nápaditý design. Značka STORM je oblíbená zejména pro svůj osobitý styl a originalitu. Nyní je distribuována do více než 50 zemí včetně Ruska, Austrálie, Nového Zélandu, USA, Indie, Egyptě, Číně a také České republiky.

Dostupnost:

pouze skladem